Letonya’da Şirket Kaydı

6 Şub    İş Kurmak

Şirket Kaydı

İş hayatında yer alan başarılar herkesin de bildiği üzere altın tepside sunulmaz. Zorlu yollardan geçmek ve ilmek ilmek hazırlamak gerekir. iş hayatında bir emek olması demek, zaman içerisinde bu emeğin ve birikimin de hem kişilerin hem de şirketlerin başarılarına yansıması demektir.

Şirket kurmak oldukça zorlu bir süreçtir. Firmamız şirket açmak isteyenlere özel bir şekilde, şirket kaydı açmak konusunda şahıslara ya da ortaklara yardımcı olmaktadır. Bu sayede profesyonelliğin kapıları da firmamız ile açılmış olmaktadır. Şirket kaydı tanımını yaparken belirtmek gerekir ki, Letonya’ da işletme ya da şirket açmak isteyen firmalara yardımcı olmaktan mutluluk duymaktayız.

Letonya’da “kilit ve anahtar altında” işletmelerin tescili için hizmetler sunmaktayız. 10 yılı aşkın tecrübesi ile çalışan firmamız, müşterilerimize özel olarak kişisel varlık olmadan anında şirket açmak için hızlı çözümler sunmakta ve yardımcı olmaktadır.

Letonya’da Bir Şirket Nasıl Açılır?

Limited Lıabılıty Company (SIA) Letonya’da en yaygın şirket türü olmasına rağmen, diğer ticari kayıt biçimleri de farklı ticari faaliyetler için uygundur. İş yeri açmak ya da şirket kurmak için en kapsamlı bilgilerden yararlanmak amacıyla sizler de profesyonel danışma hizmetimize başvuruda bulunabilirsiniz.

Bir firmanın açılması için gereken süreç aşağıdaki adımlardan oluşmaktadır. En önemlisi de bir firma açmak için tüm sürecin herhangi bir aşamasında kişisel bir müşterinin varlığı gerekmemektedir.

Letonya’ da açılması gereken bir şirket için, ticari her türlü prosedürlerin giderilmesi ve adres temini ile birlikte firmamız her türlü desteği siz değerli yatırımcı müşterilerimize sunmaktadır. Bu durum, müşterilerin de kolaylıkla şirket açabilme prosedürlerini ortadan kaldırarak profesyonel bir destek ile çözümsel yaklaşımda bulunulmasını sağlamaktadır.

Hazır Bir Firma Nasıl Satın Alınır?

Kayıt anından itibaren tarihi ve önemli bir tarihi olan bir şirket satın almak isteyen müşteriler için isteğe bağlı olarak kişisel portföyümüzden çeşitli firmalar sunmaktayız. Letonya’da hazır bir şirket satın alarak, iyi bir tarihe sahip bir firmanın yanı sıra bir gün içinde yeni sahibine hızlı bir şekilde yeniden kaydetme fırsatı elde edersiniz.

Letonya’da kurulan şirket satın alma prosedürü, şirketin müşterinin adına yeniden biçimlendirilip biçimlendirilmediğine veya nominal hizmetimizin kullanılıp kullanılmadığına bağlıdır.

1.         Şirket yeniden biçimlendirilirse, prosedür pratik olarak yeni bir şirketin kaydından farklı değildir ( yukarıya bakınız )

2.         Nominal hizmetimiz kullanılıyorsa, şirket prosedürümüzü gerçekleştirdikten hemen sonra kullanılabilir. ( durum tespiti )

Ofisimiz Aracılığıyla Bir Firma Satın Alma Veya Kaydetme Avantajları

Bir firma satın almak ya da açılacak olan bir şirkette hazır firma satın almak yerine yeni firma oluşumlarını sağlamak oldukça avantajlı şekilde ilerleyebilmektedir. Bu konuda çeşitli hizmetleri sağlayan ofisimizden yararlanmak isteyen firma satın alma ya da kaydetmek için çeşitli avantajlar sunmaktayız.

Letonya’da iş kayıt süreci çeşitli zorluklarla ilişkilidir ve aracı olmayan bir şirketin açılması, kayıt işleminin her aşamasında bireysel varlığı gerektirir. Letonya’da şirketleri 10 yılı aşkın bir süredir kayıt altına alarak, müşterilerimize mükemmel fiyat teklifleri sunmanın yanı sıra, mümkün olan en kısa sürede kişisel varlığı ve gereksiz stres olmadan kendi işlerini açma fırsatı sunuyoruz. İşletme kaydının başlıca avantajları şunlardır:

Verimli ve ayarlı iş kayıt süreçleri: Biz böylece en kısa sürede firma satın alma veya açılış sağlanmasını sunmaktayız. Verimli bir şekilde ve profesyonel çalışma gerektirecek şekilde iş kayıt sürecini sağlamaktayız.

* Bir iş açma ve düzenleme nüansları hakkında bilgi: Şirketin en uygun şekli hakkında tavsiyede bulunmadan, müşterilerimize yasal konularda yardımcı oluyoruz ve sürecin ilk aşamalarında tüm potansiyel sorunları çözmeye çalışıyoruz. Bu durum da bir şirket açma hususunda temel prensipte ortaya çıkacak bütün zorlukların en başından giderilmesine yardımcı olacak bir uygulamadır.

Gerekli belgelerin tam bir paketinin toplanması: Letonya’da bir şirket satın almak veya açmak isteyen müşteriler için, gerekli tüm belgeleri ilk aşamada talep ediyoruz ve bunları gerekli örneklere gönderiyoruz. Bu şekilde, düzenli bir firma açmak ve işlemleri başlatmak için yeni belgelere ihtiyaç bulunmamaktadır. tam bir paket şeklinde sunulan bu hizmette yer alan bütün detaylar ile ofis personellerimiz ilgilenmekte ve müşterilerimizin şirket açma evresinde bu prosedürler ile uğraşmamasını sağlamaktayız.

Dil desteği sunma: Müşterilerimiz dünyanın dört bir yanından gelen işadamları olduğu sürece, kurucu belgeleri üç dilde yayınlıyoruz: Letonca, İngilizce ve Rusça. Böylece onları daha fazla tercüme etmekle uğraşmak zorunda kalmaktan kurtarıyoruz.

Bir banka hesabı açmak için yardım: Birçok banka ile işbirliği sayesinde, müşterilerimize en kısa sürede Letonya’da bir banka hesabı açmak için fırsat sunuyoruz. Letonya’ da yer alan banka hesabı ile bütün bankalar ile ortak çalışabilme kolaylığı da beraberinde sunulmaktadır. Para transferleri ve finansal işlemlerde kolaylık sağlanabilmesi için bu yönden de müşterilere gerekli destek sunulmaktadır.

Şirket Letonya’da Ne Kadara Mal Oluyor?

Letonya’da yeni bir şirketin kayıt maliyeti, örneğin şirketin şekli, charter sermayesi, kurucular ve yönetmenlerin sayısı ve belgeleri imzalayan ülke gibi birçok faktöre bağlıdır. Hazır firmaların fiyatı da sunulan şirketin yaşına bağlıdır. Daha fazla bilgi ve belirli bir teklif için bize ulaşın.

Ek Hizmetler

Letonya şirketin açılması ile ilgili hizmetlerin yanı sıra, firmamız gibi daha fazla iş desteği ve yönetimi için bir dizi hizmet sunmaktadır:

* Letonya muhasebe

* Vergi ve hukuki danışmanlık

* Sanal ofis kiralama

* Letonya oturma izni alma konusunda yardım

* Gayrimenkul hizmeti

Letonya’da hizmetler, iş açma ve destek hakkında daha fazla bilgi için uzmanlarımıza başvurun.

Şirket Kaydı Ne Kadar Zaman Alır?

Şirketin 1 kurucusu olması durumunda, şirketin kayıt süresi 1 iş günü yapar. Şirket 1’den fazla kurucuya sahipse, kayıt süresi 4 iş günüdür. Ancak devlet ücretini üçlü bir miktarda ödemek için belgeler 1 gün içinde kabul edilir. Her bir davanın tescili ile alakalı son tarihi öğrenmek için lütfen spcialistlerimize bakın.

Görüldüğü üzere her türlü detay ve prosedürün düzenlenmesi ile alakalı olarak bütün desteksel süreçler müşterilerimize sunulmaktadır. Letonya2 da bir şirket kurmanın yanında, bu işlemlerin getirisi olan bir sürü evrak işi ve prosedürü ile birlikte tam teşekküllü şirket adresleri sunulmaktadır. şirket kurulması adına müşterilerimize yardımcı olmanın yanında getirdiği şirket avantajlarından da yararlanılması sağlanmaktadır. Firmamız ile yaptığınız çalışmalarda alacağınız ek hizmetler ya da avantajlı hizmetler doğrultusunda bizleri her zaman tercih edebilirsiniz.

Aklınıza takılanları sormak için ya da bireysel süreçlerde şirketiniz ile alakalı her türlü soru, cevap, görüş ve öneriler için bizleri her zaman arayabilirsiniz. Detaylı bilgi için iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

 

Letonya’da Şirket Kurarak Tüm Avrupa’da Oturum İzni Almak İstiyorsanız Tüm Sorularınız İçin Bize Ulaşın.