Hakkımızda

Hakkımızda 

Biz, Ticaret Kanunu alanında yüksek kaliteli uzmanlar ekibiyiz. Bizim personelimiz Ticaret Kanun alanında hukuki ve muhasebesel hizmet verme konusunda çok yıllık tecrübeye sahiptir.

Bizim ekibimizde hukukun farklı alanlarında uzmanlar var, bunun için biz geniş yelpaze hizmet teklif ediyor ve işlem tarafları arasındaki ihtilafları ortadan kaldırma, genel kurul çağırma ve yapma, Şirketler Kaydı için evrakları hazırlama, SGD’nin (Devlet Gelir Hizmetleri) kestiği cezaları hesaplamadan başlayarak şirketlerin birleşmesi ve yeniden düzenlenmesine kadar varan Ticaret Kanunu ile ilgili en zor problemleri çözme kapasitesine sahibiz. Biz hukuktaki tüm değişiklikleri takip ediyoruz, Ticaret Kanunun gözetimi ise her gün gerçekleştirilmektedir.

Bizi çok kişi konuşuyor: biz kendi işimizde güncel hukuk tabanına dayanıyoruz, bunun yanısıra biz zor ve standart dışı durumları çözme konusunda zengin tecrübeye dayanarak hareket ediyoruz. Her türlü problemli durum bizim tecrübemiz, yürürlükteki hukuk normları ve Ticaret Kanununu uygulama pratiğine dayanılarak çözülmektedir.

Biz her müşterimize özel yaklaşım uyguluyor, müşterilerimizle uzun süreli işbirliğine yöneliyor ve gizlilik ile verdiğimiz hizmetlerin yüksek kalitesini garanti ediyoruz.

Verdiğimiz hizmetler hakkında daha detaylı bilgi için bizim web sitemizi dikkatli incelemenizi veya bizi doğrudan aramanızı rica ederiz!

Biz en zor durum bile dahil olmak üzere her türlü durumun mutlaka çözüm yolunu buluruz. Her durumun kendi çözümü var. En önemlisi, herşeyi zamanında yapıp gerekçesiz zarar ve gereksiz problemleri önlemektir.

Ana websitemizden alıntır

http://www.komercregistrs.lv/bizim-hakkimizda/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir